fbpx
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Joogaõhtu gongidega: eneseväärtustamine

4. aprill @ 19:00 21:15

Sel õhtul laseme end kanda võimsatel gongihelidel. Õhtut alustame pehme vinyasa ja yin joogaga, mis on jõukohane kõigile. Seejärel laseme gongidel ja helikaussidel viia end pikemale rännakule – kohtuma iseenda ja eneseväärtustamisega.

GONGIDEST ✨
Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi, šamaanitrumm ja kristallhelikausid.
Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teetalainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada.
Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanuna, värskendatuna ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Andres Põhjala
Gongihelidega ruumi hoidmine ja erinevate praktikate saatmine on minu jaoks midagi väga erilist. Tunnetan ruumi ja inimesi ning tulen täielikult kohale sellesse hetke. Sellest hakkab sündima maagia nii minu kui ka osalejate jaoks. Mina selles hetkes enam ei juhi ja olen lihtsalt vahendaja sellele loomele, mis sünnib. Kuulan intuitsiooni ja kõrgemat teadvust, mis juhatab minu gonginuia hoidvaid käsi. Usaldan hetke, lasen ratsionaalsel meelel puhata ning südame energial avaneda. Seal sünnib rõõm ja puhas olemine.

Rohkem minust ja minu tegemistest: https://andrespohjala.com/

Hanna-Liisa eneseväärtustamisest:
Õhtu teema, eneseväärtustamine kõnetab mind sügavalt, sest mul ei ole olnud sellega alati hästi. Teiste esikohale seadmine on mind varasemalt viinud keerulisse lähisuhtesse, aga ka läbipõlemiseni tööalaselt. Valusad kogemused on pannud vaatama sügavamalt enda sisse ning esitama kahte küsimust – miks minuga juhtus see, mis juhtus ja mida mina tegelikult vajan? Tänu teraapiale, joogale ja (heli)rännakutele olen tänaseks jõudnud üsna heasse kontakti iseendaga. Ütlen üsna heasse, sest tegemist pole minu jaoks tulemusspordiga, vaid see on siiski teekond, milles õppida ja kogeda on jätkuvalt. Küll aga olen mõistnud, et lahendused on mu enda kätes ja parem homne algab eelkõige armastusest ja austusest iseenda vastu. Kui lihtne on see aga kaduma. Ootan sellele õhtule kõiki, kes tahavad olla ise oma elu loojad ning tuua sellesse rohkem rõõmu ja rahulolu. Eriti ootan sellele õhtule kõiki people pleaser’eid, kes oma loomult kipun olema ka ise 😊

ÜRITUSE KOHTA VEEL 👇

Toimumiskoht: Saku valla kultuurikeskuse 3. korruse saal (3. korrusele jõudes kõnni vasakule koridori lõppu), adr Teaduse 1, Saku.

Toimumisaeg: 4.04.2024 kl 19-21.15

Osalustasu: 25 eurot, tasumine kohapeal sularahas

VAJALIK REGISTREERIMINE: Kuna kohtade arv on piiratud, siis palun registreeri end eelnevalt hlruul@hotmail.com.

Mida kaasa võtta? Võta kaasa avatud meel, joogamatt ja pleed ning pane selga mugavad riided, mis lubavad liikuda.

Kohtumiseni 🫶
Andres ja Hanna-Liisa

Saku, Harjumaa, Estonia