fbpx

Sõltuvused

Rahvusvaheline sõltuvuse- ja kaassõltuvuse ekspert, Pia Mellody, on kirjeldanud, et sõltuvus on asendustegevus, mille eesmärk on juhtida inimese tähelepanu tema jaoks talumatult reaalsuselt kõrvale. Kuna selle võimuses on varjutada paratamatult elamise juurde kuuluvat valu, siis muutub sõltuvus-olenemata selle liigist- inimese elus tähtsaimaks prioriteediks, röövides tähelepanu ja aja, mis peaks kuuluma teistele prioriteetidele, näiteks lastele. 

Olen spetsialiseerunud tööle kaassõltuvust- ja sõltuvust kannatavate inimestega, kuna mul on nende komplekssete psühholoogiliste seisunditega enda isiklik kogemus. Ja ka nende seisunditega toime tulemisel. 

Sulle, kes Sa soovid nende teemadega töötada, saan pakkuda 1:1 seansse veebi teel või kohapeal. Selleks kirjuta mulle: info@andrespohjala.com.

Jaga seda postitust:

Sarnastel teemadel

Kaassõltuvus

Mis on kaassõltuvus? Kuidas see puudutab vähemal või suuremal määral enamikke inimesi läbi lähisuhete? Kaassõltuvus tekib lapseeas kogetud väärkohtlemise tagajärel.

Read More

Suhtemured

Kui märkate neid sümptomeid oma suhtes, võib teraapia olla soovitatav, et aidata leida lahendusi ja taastada tervislik suhe. Kommunikatsiooniprobleemid: Kui

Read More