fbpx
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

GONGIHÜPNORÄNNAK-Mis saab täna veel paremaks minna?

30. märts @ 19:00 21:30

Pileti saad siit: https://fienta.com/et/gongihupnorannak-mis-voiks-tana-veel-paremaks-minna

Gongihüpnorännakul õpime, kuidas meie igapäevased mõtted ja hinnangud mõjutavad meie tundeid ja tegusid. Saame teada, et keskendudes positiivsele , nagu töösaavutused, huvitavad tegevused, täitvad suhted ja ilu leidmine lihtsates asjades, loome endale rõõmu ja ootusärevust. Avastame, et rõõmu võib leida ka ümbritseva looduse imetlemisest ja uute oskuste õppimisest, mis annavad meile põhjuse igapäevaselt naeratada. Negatiivsele mõtlemine, nagu raskused ja väljapääsmatuse tunne, loob vastavad kogemused. Kui aga mõistame, et oleme oma elu loojad ja küsides endalt, “mis saab veel paremaks minna?”, suuname end positiivsele. See julgustab meid tundmatuga sõbraks saama ja usaldama elu käiku, lubades seeläbi külgetõmbeseadusel tuua meie ellu imelisi sündmusi ja suurendada usaldust elu vastu. Rännakul keskendume oma mõttemustrite muutmisele, loovuse vabastamisele ja avastame, et avatud südamega on kõik võimalik, sealhulgas uued võimalused ja lahendused, mis enne varjul olid.

GONGIDEST:

Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.

Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi, šamaanitrumm ja kristallhelikausid.

Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teetalainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada.

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanuna, värskendatuna ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Toimumise koht: Üks Maja Valdeku 66, Tallinn.

Toimumise aeg: 30.03.2024 kell 19.00-21.30 Sisse sissepääs alates 18.45

Pilet: 30.- EUR

Tasumine kohapeal sularahas või siin: https://fienta.com/et/gongihupnorannak-mis-voiks-tana-veel-paremaks-minna

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud.

Broneeri siin:https://andrespohjala.com/kontakt/

Lisainfo: Võimalusel võta kaasa pudel veega ning märkmik ja kirjutusvahend. Riietu mugavalt.

Helirännak toimub lamades ja kõik vajalik on kohapeal olemas. Lambanahad, joogamatid, pleedid ning väga hubane ja turvaline ruum.

Oled väga oodatud!

30€

Andres Põhjala

Üks Maja

Valdeku 66
Tallinn,
+ Google Map