Isiklik kogemus

Alateadvuses salvestub kogu info, mida me elu jooksul kogeme ja seal samas alateadvuses on justkui meie elu kontrollruum ja arhiiv. Meie paljud valikud ja emotsioonid tulenevad sealt. Lapsepõlves kogetud väärkohtlev käitumine, kus mind isiklikult süüdistati selles, et lasin kassi aita, kes seal mingid asjad ära sõi. Ma ei olnud seda teinud, kuid sain karistada. Sellest jäi minusse ebaõiglustunne ja palju viha. Iga kord, kui keegi ütles mulle, et olen teinud midagi, mida ma ei olnud teinud või kahtlustas mind milleski sellises. Kogesin suurt emotsionaalset reaktsiooni, kus võisin pisarateni vihastada ja tunda meeletut ebaõigluse tunnet. Täiskasvanu ei peaks ju nii reageerima. Kuid mina ei olnud selles kohas täiskasvanu, vaid minu alateadvus oli selle salvestanud selle väikese poisi tasemel , kes ma olin tollal ja reageerisin ka täiskasvanuna samamoodi olles sarnases olukorras. Lisaks jäi sellest olukorrast, kus minu sõna ei usutud, tunne, et ma pole usaldusväärne. Selle tunde kompenseerimiseks hakkasin sageli mõnda asja ülemääraselt selgitama või tõestama. Läbi hüpnoosi õnnestus mul need mustrid läbi näha ja muuta seda olukorda. Intrigeeriv oli see, et kui mina olin selle teema enda elus lahendanud ja mõistnud seda mustrit sügavuti, siis elus mul enam neid olukordi sellisel määral ette ei tulnud kus mind alusetult oleks süüdistatud ega tundnud ma ka vajadust ülemäärase selgitamise järgi.

Mida on võimalik saavutada hüpnoteraapiaga:

Mõistmine, kuidas sinu olevik ja käesolev elu on mõjutatud sinu minevikust

Parem toimetulek ning tervenemine psüühilistest, emotsionaalsetest, spirituaalsetest, finantsilistest ja suhetega seotud väljakutsetest.

Murrad läbi erinevatest mustritest ja blokeeringutest. Saad teadlikuks ja võimendad oma loomulikke võimeid ja andeid.

Avardad oma intuitsiooni ja oled võimeline lugema enda intuitiivseid sõnumeid.

Leiad tee harmoonilisema maailma nägemisele. Koged iseendaga, maailmaga ja teiste inimestega sügavamat ühendust.

Hüpnoteraapia

Hüpnoosi on peetud mustaks maagiaks ja millekski, mis ei ole päris. Ka UHHUU tervendamiseks, kuid nii see ei ole. Hüpnootilised ja muutunud teadvuse seisundid on olnud inimestega aegade algusest saati ja selles on tohutu ära kasutamata potentsiaal. (tänasel päeval on ka teaduslikud tõestused hüpnoosiseisundite ja nende tõhususe kohta)