Teadmiste Vägi kogumik

69,00 

Terapeutidele ja enesearenguhuvilistele mõeldud seminar – oma kuue osaga – on nüüd lõpule jõudnud. See tähendab aga, et see ülimalt põhjalik ning hariv 18-tunnine kogumik on nüüd täies mahus järelvaadatav.

#1: Emotsionaalne Bermuda kolmnurk: hirm, häbi ja süütunne.

#2: Füüsiline väärkohtlemine: raskused eneseaustuse hoidmisega mõistlikul tasemel.

#3: Seksuaalne väärkohtlemine: raskused toimivate piiridega.

#4: Emotsionaalne väärkohtlemine: raskused oma reaalsuse omaksvõtmisega.

#5: Intellektuaalne väärkohtlemine: raskused oma vajaduste ja soovide eest hoolitsemisega täiskasvanueas.

#6: Spirituaalne väärkohtlemine: raskused mõõdukuse säilitamisega ning reaalsuse kogemisel ja väljendamisel.

Kategooria:

Kirjeldus

Peamine töö käib emotsionaalse poolega, mis on lapsepõlve väärkohtlemiste tõttu kannatada saanud või tervislikult välja arenemata jäänud. Struktuuriks ongi arusaam ja teadmised väärkohtlemistest ning nendest tekkinud sümptomitest. On vaja põhjalikult tunda emotsioone ning nende emotsioonide tekkelugusid.

3-aastase intensiivse töö käigus erinevate inimestega ja erinevate vaimsete probleemidega kokkupuutumine nii enda erapraksises, sõltuvuskliinikus, Jõelähtme valla ISTE projektis kui ka kaassõltuvuse spetsialistina vaimse tervise keskuses Tallinnas, viis mind arusaamiseni, et vajan psühholoogiliseks tööks inimestega lisaks loovale lähenemisele ka struktuuri. Struktuur on miski, mis toetab terapeuti töös kliendiga.

Suheldes erinevate inimestega psühholoogiavaldkonnas ja sotsiaalstruktuurides ning ka oma tööalastele kogemustele tuginedes mõistsin, et sellelaadne seminar on erinevate valdkondade terapeutide, kogemusnõustajate, psühholoogide ja erinevate vaimse tervisega töötavate inimeste töö toetamiseks ülioluline.
Need teadmised annavad enesekindlust ja lisaoskusi klienditöös ja ka sügavamaid taipamisi isiklikul tasandil. Mõistmise, kuidas täpsemalt lapsepõlves väärkohtlemiste käigus tekivad mõtte-, tunde- ja käitumismustrid ning kuidas need mõjutavad meie elu ja kuidas nendega töötada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Teadmiste Vägi kogumik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga