fbpx
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

VOOLAV LIIKUMINE JA GONGID

17. märts @ 13:00 16:00

Ootame sind osalema meie järgmises töötoas, kus avastame maailma liikudes voolavalt gongide saatel!
Koge harmooniat liikumises ja helidega – ühine meiega sel põneval teekonnal!

Gongidel Andres Põhjala. Liikumist juhendab Olga Kuvatova.

Me liigume läbi elu sattudes eri olukordadesse, ruumidesse, seltskondadesse. Alati on meiega kaasas oma energia, millega me siseneme keskkonna energiasse. Olgu keskkonnaks kodu, loodus, linna liiklus, teatrielamus, keelekeskkond, riik, muusika, hea toit, valulik hammas või merevesi. Me liigume nendest keskkondadest läbi endale omasel kordumatul viisil, mida leiutasime enda jaoks kohanedes meid ümbritsevate keskkondadega päevast päeva iga läbielatav hetk.

Voolav liikumine on kehaline praktika, mis ühendab liikumise, hingamise ja teadlikkuse ühtseks kogemuseks. Selle eesmärk on keha vabanemine pingetest ja energiate tasakaalustamine. Voolav liikumine loob ruumi individuaalsele loovusele ja sisemisele avastamisele. Praktikas keskendume keha ja meele ühendusele, pakkudes osalejatele võimalust leida harmoonia maailmaga ja vaid endale omane tasakaal. See on avatud kõigile tasemetele, võimaldades igal osalejal liikuda oma keha rütmis ja avastada enda ainulaadset sisemist voogu.

Voolav liikumine gongide saatel on kütkestav kogemus, kus harmoonilised liigutused sulanduvad võimsate helilainetega. Liikumine toimub gongide maagilise kõla saatel, luues sügava ühenduse keha ja helide vahel. Gongide võnkumised süvendavad liikumise mõju, aidates vabastada keha pingetest ning tuues kaasa lõõgastuse ja sisemise tasakaalu. Praktika võimaldab sul sukelduda helide voogu, lastes neil juhatada omaenese liikumist, luues ja uurides seeläbi ainulaadse ja vaid sinule omase liikumismustri.

See on koht kus suuname kogu oma tähelepanu enda sisse suhtele mina ja mina ehk sellele, kuidas ma tajun ennast liikujana gongide kõlaga loodud muutuvate energiate keskkonnas, liikudes neis energiates ja tulles nendest välja. Pidevalt püsides vahelduvate energiate tuultes ja võtame vastutuse oma liikumise eest.

Liikumisprotsess on kokku pandud tantsu- ja liikumisteraapias kasutatavatest elementidest ja ühendatud gongi kõlaga. Voolava liikumise eesmärk on turvalises hoitud ruumis luua kogemuse liikumisest siin ja praegu just nendes oludes ja energiates nagu keskkond pakub ja uurida iseenda sisemisi aistinguid, tundeid ja mõtteid tugevdades keha ja meele vahelise sideme ja kasvatades sisemist usalduslikku ja austavat suhet iseendaga.

GONGIDEST:
Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadavad meid kaks erinevat gongi ja šamaanitrumm.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teeta-lainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanud, värskendatud ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Toimumise koht: Reconnect Studio, Niine 11, Tallinn

Toimumise aeg: pühapäev 17.03.2024 kell 13.00-16.00 Sisse sissepääs alates 12.45

Pilet: 35.- EUR
Tasumine kohapeal sularahas või soovi korral arve alusel.

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud
Registreeru siin: https://andrespohjala.com/kontakt/

Lisainfo: Võimalusel võta kaasa pudel veega ning märkmik ja kirjutusvahend. Riietu mugavalt.
Helirännak toimub liikudes ja kõik muu vajalik on kohapeal olemas sh pleedid, patjad ning väga hubane ja turvaline ruum.

Oled väga oodatud!

VOOLAVA LIIKUMISE JUHENDAJA :
Minu nimi on Olga, olen 41 aastane naine, kahe täiskasvanud lapse ema. Akadeemilist haridust oman ärijuhtimises, töötasin varasemalt nii avalikus- kui ka erasektoris – kuulusin meeskondadesse, juhtisin meeskondi, koolitasin inimesi.
Täna liigun ma edasi hoopis tunnete valdkonnas. Õpin Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakooli Teadlik Mina psühhoterapeudi õppes, Body Psychotherapy Institute kehapsühhoteraapiat ning Tallinna Ülikooli tantsu- ja liikumisteraapia mikrokraadiõppes. Ma naudin õppimist läbi kogemusepagasi täitmise.
Oma aistingute ja tunnete avastamine ja tundma õppimine on saanud minu jaoks teekonna alguseks läbipõlenud seisust elurõõmu tundva ja naudinguga loova inimese olekusse. Ma tajun seda nii nagu ma saan uue keele selgeks. Oma keha keele. Pole kunagi hilja 😉 See on tohutult rikastav ja maailmataju avardav kogemus.
Liikumine on miski, mis paneb mu energiat käima ja toob kõik aistingud ning tunded esile, võimaldab kogeda ja uudishimulikult aktiivselt avastada. Täna ma tunnen, et kogetu, proovitu, tajutu on võtmas uusi vorme ja soovib liikuda maailmas edasi, mistõttu soovin ma seda Sinuga jagada.

Gongidel Andres Põhjala
Gongihelidega ruumi hoidmine ja erinevate praktikate saatmine on minu jaoks midagi väga erilist. Tunnetada ruumi ja inimesi ning tulla täielikult kohale sellesse hetke. Seal hakkab sündima maagia nii minu kui ka osalejate jaoks. Mina selles hetkes enam ei juhi ja olen lihtsalt vahendaja sellele loomele, mis sünnib. Kuulan intuitsiooni ja kõrgemat teadvust, mis juhatab minu gonginuia hoidvaid käsi. Usaldan hetke, lasen ratsionaalsel meelel puhata ning südame energial avaneda. Seal sünnib rõõm ja puhas olemine.

35€

Andres Põhjala

Reconnect Studio

Niine 11
Tallinn, Eesti
+ Google Map