fbpx
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Teadmiste Vägi – 6-osaline täiendõppe seminar

20. märts @ 18:30 21:30

Teadmiste Vägi seminari teisel kohtumisel vaatleme, mis on füüsiline väärkohtlemine, kuidas see mõjutab meie arengut ning kuidas väljenduvad raskused eneseaustuse hoidmisega mõistlikul tasemel. Individuatsiooniprotsess ehk endakssaamine on inimpsüühika üks peamisi eesmärke, milleni liikumisel on suur osakaal eneseanalüüsil. Kui me saame täiskasvanu seisukohalt vaadeldud seda, mis juhtus meiega lapsena, ei ole meil enam vaja reageerida elus ettetulevatele olukordadele lapse psüühika tasandilt, vaid saame vabastada sealsed tunded, aktsepteerida meiega juhtunut ja anda olukorrale uue hinnangu. Siin algabki tervenemine ja vaimse küpsuse saavutamine.
Oled oodatud!

3-aastase intensiivse töö käigus erinevate inimestega ja erinevate vaimsete probleemidega kokkupuutumine nii enda erapraksises, sõltuvuskliinikus, Jõelähtme valla ISTE projektis kui ka kaassõltuvuse spetsialistina vaimse tervise keskuses Tallinnas, viis mind arusaamiseni, et vajan psühholoogiliseks tööks inimestega lisaks loovale lähenemisele ka struktuuri. Struktuur on miski, mis toetab terapeuti töös kliendiga.

Peamine töö käib emotsionaalse poolega, mis on lapsepõlve väärkohtlemiste tõttu kannatada saanud või tervislikult välja arenemata jäänud. Struktuuriks ongi arusaam ja teadmised väärkohtlemistest ning nendest tekkinud sümptomitest. On vaja põhjalikult tunda emotsioone ning nende emotsioonide tekkelugusid.
Suheldes erinevate inimestega psühholoogiavaldkonnas ja sotsiaalstruktuurides ning ka oma tööalastele kogemustele tuginedes mõistsin, et sellelaadne seminar on erinevate valdkondade terapeutide, kogemusnõustajate, psühholoogide ja erinevate vaimse tervisega töötavate inimeste töö toetamiseks ülioluline.

Need teadmised annavad enesekindlust ja lisaoskusi klienditöös ja ka sügavamaid taipamisi isiklikul tasandil. Mõistmise, kuidas täpsemalt lapsepõlves väärkohtlemiste käigus tekivad mõtte-, tunde- ja käitumismustrid ning kuidas need mõjutavad meie elu ja kuidas nendega töötada.

Seminar koosneb kuuest kohtumisest:

07.03 Emotsionaalne Bermuda kolmnurk: hirm, häbi ja süütunne.

20.03 Füüsiline väärkohtlemine ja kaassõltuvuse esimene põhiline sümptom: raskused eneseaustuse hoidmisega mõistlikul tasemel.

11.04 Seksuaalne väärkohtlemine ja teine kaassõltuvuse põhiline sümptom: raskused toimivate piiridega.

25.04 Emotsionaalne väärkohtlemine ja kolmas põhiline sümptom: raskused oma reaalsuse omaksvõtmisega.

09.05 Intellektuaalne väärkohtlemine ja neljas põhiline sümptom: raskused oma vajaduste ja soovide eest hoolitsemisega täiskasvanueas.

23.05 Spirituaalne väärkohtlemine ja viies põhiline kaassõltuvuse sümptom: raskused mõõdukuse säilitamisega ning reaalsuse kogemisel ja väljendamisel.

Tegu on hübriidseminariga, mis tähendab, et osaleda saab auditooriumis koha peal, kui ka Zoomi vahendusel.

Esimesel kohtumisel keskendume emotsionaalsele Bermuda kolmnurgale: hirm, häbi ja süütunne. Kõige madalasageduslikumad tunded, mis mõjutavad ja juhivad meie elu igapäevaselt.

Järgneval viiel kohtumisel tutvume 5 väärkohtlemise liigi ja kaassõltuvuse 5 põhilise sümptomiga.

Osad neist sümptomitest esinevad kõigil inimestel ja ei pea olema ilmtingimata kaassõltlane, et kannatada sarnaste probleemide käes.

Seminari teeb eriliseks see, et lõpetame iga kohtumise 30-minutilise gongiheli hüpnorännakuga, kus on võimalik sügavalt lõõgastuda ning saada ühendus enda alateadvusega. Seal on peidus vastused, sügavad taipamised ja selgus. Gongihelid mõjuvad ka äärmiselt lõdvestavalt ja närvisüsteemi rahustavalt.

3-tunnise kohtumise ülesehitus (18:30-21.30):

Kaassõltuvuse üks põhiline sümptom ja praktiline töö 1 tund

paus 15 min

Väärkohtlemise liik ja praktiline töö 1 tund

paus 10 min

Helirännak gongidega 30 min

Koju minek 🙂

Kavas võib tekkida jooksvaid muutusi.

Kasutan koolitusel isiklikke ja tööalaseid kogemusi ning kaassõltuvuse maailma tippspetsialisti Pia Mellody materjale.

Seminar toimub Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakool Teadlik Mina ruumides Ahtri 8 VII korrus, Tallinn.

Osalemiseks registreeri emaili teel pohjala.andres@gmail.com või messengeris.

Makstes kogu sündmuse (6 kohtumist) eest korraga, on hind 150 eurot.

Makstes korra kaupa, on hind 35eurot.

Pilet soeta siit või kohapealt sularahas.

Ettevõttele on võimalik saata eraldi arve.

Seminari iga kohtumist ka salvestame ning pileti ostnutel on võimalik 10 päeva jooksul peale sündmust seda järelvaadata.

Erakool Teadlik Mina

Ahtri 8
Tallinn, Harju 10151 Eesti
+ Google Map
View Toimumiskoht Website