fbpx
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Laulasmaa helirännak

17. aprill @ 19:00 21:00

Oma olemuselt kätkevad helid endis maailma vibratsioonilist algmustrit. Tervenduse eesmärk ongi meie keha tasakaalustada, ravida tunnetuslike organeid ning peenkehasid. Rännak viib meid sügavale endasse, inimesed võivad kogeda erinevaid teadvusetasandeid, näha pilte ja tunda muid kehalisi sensatsioone. Seda muusika vormi võib nimetada terviklikkust loovaks.

Toimub gongide, kristallhelikausside ja paljude teiste muusikainstrumentidega. Inimesed kuulavad kontserdit lamades pikali asendis. Soovitatav on omal olemine võimalikult mugavaks teha. Kuna helid lähevad otse kehasse masseerides igat keha rakku. Heliteraapia on teaduslikult uuritud valdkond, mida rakendatakse osades riikides ametlikes meditsiini asutustes.

Helid aitavad leevendada stressi, tervendada keha ning lülitada tavateadvuse välja. Gongi ning kristallkausi helid mõjutavad ajulaineid, muutes kuulaja teadvuse seisundit. Erinevatel sagedustasanditel olles kogeme maailma eri moodi. Nähes iseennast uuest vaatenurgast on võimalik seljatada oma probleeme. Tunda end ära eri olukordades ja mõista oma käitumismustreid.

Kaasa võtta oma matt ja pleed.

Osalustasu 35 eurot. Tsauda saab kohapeal sularahas või soovi korral arve alusel.

Broneeri siin: https://andrespohjala.com/kontakt/

Olete oodatud!!

Gongidel

Andres Põhjala

Gongihelidega ruumi hoidmine ja erinevate praktikate saatmine on minu jaoks midagi väga erilist. Tunnetan ruumi ja inimesi ning tulen täielikult kohale sellesse hetke. Sellest hakkab sündima maagia nii minu kui ka osalejate jaoks. Mina selles hetkes enam ei juhi ja olen lihtsalt vahendaja sellele loomele, mis sünnib. Kuulan intuitsiooni ja kõrgemat teadvust, mis juhatab minu gonginuia hoidvaid käsi. Usaldan hetke, lasen ratsionaalsel meelel puhata ning südame energial avaneda. Seal sünnib rõõm ja puhas olemine.

Simo Santeri Virtanen, kes on tegelenud heliteraapiaga 10 aastat, õppinud gongi Meister Don Conreaux juures ja meditatiivsete helide mängimist koos Alicija ja Richard Eilijakasega. Tegelenud muusikaga üle 15 aasta ja viinud läbi sadu helirännakuid.

35€

Kloogaranna tee 26

Kloogaranna tee 26
Laulasmaa, Harjumaa 76702 Eesti
+ Google Map