fbpx
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Gongiöö Kütkes

19. aprill @ 19:30 20. aprill @ 11:00

xr:d:DAGBRj53Se0:25,j:427140576983283028,t:24041107

Kui soovid argipäevast eemalduda ja koos sõpradega midagi erilist kogeda, võib gongiöö olla just see, mida otsid. Kütke Ruum, looduse keskel ja linnakärast eemal, pakub võimalust veeta aega teisiti kui tavaliselt.

Plaanis on saun ja lihtsalt olemise aeg, kuulates gongide helisid, mis viivad mõtted kaugemale ja toovad endale lähemale, aidates lõõgastuda ja terveneda. See on suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega või nautida aega sõpradega.

Oled väga oodatud, kui see kõlab nagu sinu jaoks. Palun võta kaasa oma madrats, tekk ja padi, et mugavalt puhata ja nautida terve öö kestvaid gongihelisid.

Kütke Ruum asub Tallinnast vaid paarikümne kilomeetri kaugusel, umbes poole tunni autosõidu kaugusel. Avar ja kergust loov ruum on ideaalne gongiöö nautimiseks. Koguneme alates kell 19:30.

 Enne öist helirännakut puhastame keha ja hinge saunas. Võimalik, et õnnestub ka mõni lauluviis üles võtta ja südamed läbi laulu avada.

Gongihelid kõlavad kuni hommikul kella kuueni, millele järgneb paar tundi vaikust enne ärkamist. Hommikul kostitab Kütke Ruumi pererahvas meid hommikusöögiga, seejärel virgume ja jagame oma kogemusi. Sündmuse lõpp on orienteeruvalt kell 11.

Gongidel Andres Põhjala ja Vilmar Schiff.

Vilmarist: VILMAR SCHIFF “Gongimeditatsioon”

Andresest: https://andrespohjala.com/

Osalustasu on 40 eurot, maksmine toimub kohapeal sularahas. Vajadusel saab arve teha.

Broneeri koht aadressil https://andrespohjala.com/kontakt/, sest kohtade arv on piiratud ja nii saame paremini arvestada toitlustamisega.

Gongiööl kasutame helitervendust, mis on rohkem kui lihtsalt lõdvestumisvahend. See aitab puhastada energeetilisi blokeeringuid ja edendada emotsionaalset vabanemist, luues võimaluse sügavateks sisemisteks muutusteks. Viie erineva gongi, šamaanitrummi ja kristallhelikaussidega saadetud rännak viib igapäevaelu muredest eemale, luues puhkehetke. Gongihelid mõjutavad aju, soodustades loovust ja immuunsüsteemi tugevdamist. Gongimeditatsioonidelt ja -tseremooniatelt naastakse tihti puhanu, värskendatu ja inspiratsioonirohkena, leides uusi lahendusi ja sisemist rahu.

Andres Põhjala

Kütke Ruum

Jaanisauna
Harku vald, Harjumaa 76611 Eesti
+ Google Map