fbpx
Loading Events

« All Events

Gongirännak kõikvõimalikkusesse

2. juuli @ 19:00 21:30

💫 🚀 🌌 “Gongirännak kõikvõimalikkusesse”

Vabasta blokeeringud energiakeskustes ning saa oma elu loojaks.

Rännak algab taotluse defineerimisega. Millist ülevat tunnet Sa soovid oma ellu juurde luua? Küllus.. Rõõm.. Terviklikkus.. Armastus.. Tänulikkus.. Inspiratsioon.. Vabadus..

Seejärel läheme teele hingamistehnikaga “Meele kehast väljatõmbamine”, mis aitab liigutada energia alumistest energiakeskustest üles südamesse ja ajju. Alumised keskused kasutavad primitiivsete süsteemide, sh. ellujäämisemotsioonide aktiveerimiseks, palju energiat ja seeläbi alandavad meie keha sagedust. Liigutades seda suurt energiahulka üles südamesse ja ajju, lõpetab keha stressihormoonide tootmise. Meie süda lõõgastub ja aju ärkab. Sealt saame liikuda edasi ühendusse kvantväljaga. Alustada tantsu oma energiaga ja kõikvõimalikkusega.

Pärast hingamist läheme gongide ja teiste heli-instrumentide toel juhendatud meditatsiooni “Energiakeskuste kalibreerimine”. Mediteerimine aitab lõpetada analüüsimise ja mõtlemise. Aeglustame ajulaineid ja muudame kogu keha sageduse koherentseks. Keerates sisemise heli maha, ühendume oma pärisolemusega ja kutsume oma energia enda juurde tagasi. Sinna, kuhu liigub meie tähelepanu, liigub meie energia. Harjutame hetkes olemist ning loome teadlikult seda elu, mida soovime kogeda. Laseme elul hakata enda sees voolama. Kõik on võimalik.

GONGIRÄNNAKUL SAAD:
🟡 Vabastada keha ja meele pinged
🟡 Eemaldada energeetilised blokeeringud
🟡 Ühenduda loojaga iseenda sees

📍 TOIMUMISE KOHT: Üks Maja Valdeku 66, Tallinn.
📆 TOIMUMISE AEG: 02.07.2024 kell 19.00-21.30 Sissepääs alates 18.45
🎟 PILET:

  • Kuni 27.06 – 30€
  • Alates 28.06 – 35€
  • Sõbrapilet (kahele osalejale) – 50€

Tasumine kohapeal sularahas või siin, Fientas.

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE, kuna kohtade arv on piiratud. Fientast pileti ostmine garanteerib koha.
Võid ka registreerida siin: https://andrespohjala.com/kontakt/

Lisainfo: Võimalusel võta kaasa pudel veega ning märkmik ja kirjutusvahend. Riietu mugavalt. Helirännak toimub lamades ja kõik vajalik on kohapeal olemas. Lambanahad, joogamatid, pleedid ning väga hubane ja turvaline ruum.

Oled väga oodatud!

EVERIIN SILAS
Olen holistiline keha- ja energeetiline terapeut, mediteerija, veebiarendaja, turundaja, kvantväljal toimetaja. Töötan oma teraapiasalongis ‘Holistic Healing’ eesmärgiga aidata inimestel saada oma elu loojaks ning areneda selle juures ka ise.

Inimese bioloogilise keha mõistmiseks käisin Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis. Kvantmaailmaga tutvusin Holistika Instituudis. Energiaid õppisin tunnetama ja liigutama läbi Reiki õppe. Minu peamine mentor – eriti biosensoorika alal – on olnud taanlasest tervendaja Peter Munk-Petersen. Mu juhendatud meditatsioonid ja koherentsteraapia põhinevad Dr. Joe Dispenza uurimustel.

Lisaks omandan Eesti Transpersonaalse Psühhoteraapia Koolis kehapsühhoterapeudi haridust ning Stanislav Grofi Akadeemias psühhedeelse psühhoterapeudi haridust.

ANDRES PÕHJALA
Töötan terapeudi ja nõustajana erapraksises Andres Põhjala Teraapia. Selle elukutseni jõudsin puhtalt läbi isikliku vajaduse vaimselt ja füüsiliselt terveneda.

Minu südameasjaks on saanud enda ja teiste pärisolemuse avamine ja selle tundmaõppimine, et saaksime rakendada oma tõelist potentsiaali ja elada nauditavat mitmekülgset elu.

Olen spetsialiseerunud tööle kaassõltuvust- ja sõltuvust kannatavate inimestega, kuna mul on nende komplekssete psühholoogiliste seisunditega enda isiklik kogemus. Ja ka nende seisunditega toime tulemisel. Kuid võtan vastu ka teistsuguste probleemolukordadega inimesi, juhatades neid läbi psühholoogiliste keerdkäikude eneseteadlikkuse ja tervenemise suunas.

Täiendan end pidevalt kaasaaegsete psühhoteraapia lähenemistega, et pakkuda aina paremat psühholoogilist ja hingelist abi oma klientidele, areneda ise inimese ja terapeudina.

Usun siiralt, et meil on alati valik ja muutus on võimalik.

35€ Tavapilet (al 28.06)

Üks Maja

Valdeku 66
Tallinn,
+ Google Map