fbpx
Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Gongihüpnorännak – Tänulikkus

27. veebruar @ 19:00 21:00

Tänulikkus on enne valgustumist kõrgeima sagedusega seisund, 900 Hz (allikas: “Power vs Force“ David R. Hawkings , M.D., Ph.D.
Sellega kaasneb helgus ja loomingulisus.
Palun sul päriselt meenuta korraks hetki, mil oled tundnud tänulikkust kellegi suunal või millegi pärast, mis sinu elus on hästi olnud. See tunne on nii tõstev ja väestav, et varjutab kogu elu negatiivsuse ja sealt seisundist saavad meist loojad.
Sarja Gongihüpnorännak teisel kohtumisel tegeleme alateadvuse tasandil tänulikkuse märkamise ja tundmisega igapäevaelus, et sellest saaks ilma suurema pingutuseta meie elu harjumus ja uus supervõime.

Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi ja šamaanitrumm.

Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.

Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teeta-lainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanud, värskendatud ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Toimumise koht: Kristiina Võlu Stuudio

Toimumise aeg: 27.02.2024 kell 18.00-20.30 Sisse sissepääs alates 17.45

Pilet: 25.- EUR täiskasvanud / 15.- EUR lapsed. Tasumine kohapeal sularahas või soovi korral arve alusel.

VAJALIK ETTEREGISTREERIMINE kuna kohtade arv on piiratud.
Palun kirjuta pohjala.andres@gmail.com või sõnum messengeris.
https://andrespohjala.com/
Lisainfo: Riietu mugavalt.

25€

Andres Põhjala

Kristiina Võlustuudio

Aardla 25e
Tartu, Tartumaa 50110 Eesti
+ Google Map