Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Gongihüpnorännak- Mis saab täna veel paremaks minna?

6. aprill @ 19:00 21:00

Gongirännaku viib läbi Andres Põhjala ja teda toetab Jane Vogt, kes teeb rännaku alguse loitsu ja toob rännakult välja kauni lauluga
💚
💚Gongihüpnorännakul õpime, kuidas meie igapäevased mõtted ja hinnangud mõjutavad meie tundeid ja tegusid.

💚Saame teada, et keskendudes positiivsele , nagu töösaavutused, huvitavad tegevused, täitvad suhted ja ilu leidmine lihtsates asjades, loome endale rõõmu ja ootusärevust.

💚Avastame, et rõõmu võib leida ka ümbritseva looduse imetlemisest ja uute oskuste õppimisest, mis annavad meile põhjuse igapäevaselt naeratada.

Negatiivsele mõtlemine, nagu raskused ja väljapääsmatuse tunne, loob vastavad kogemused. Kui mõistame, et oleme oma elu loojad ja küsides endalt, “Mis saab veel paremaks minna?”, suuname end positiivsele. See julgustab meid tundmatuga sõbraks saama ja usaldama elu käiku, lubades seeläbi külgetõmbeseadusel tuua meie ellu imelisi sündmusi ja suurendada usaldust elu vastu.

💚Rännakul keskendume oma mõttemustrite muutmisele, loovuse vabastamisele ja avastame, et avatud südamega on kõik võimalik, sealhulgas uued võimalused ja lahendused, mis enne varjul olid💚

☯GONGIDEST:
Gong on iidne ja aukartust äratav instrument, millel on võimas ja kõikehõlmav kõla. See püha pill, mida peetakse üheks vanimaks muusikainstrumendiks maailmas, on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Need helid soodustavad sügavat lõõgastumist ja aitavad saavutada rahulikku meeleseisundit.
Sellel rännakul saadab meid viis erinevat gongi, šamaanitrumm ja kristallhelikausid.
Hommikumaa filosoofia kohaselt on gongi orgaanilised helid võimsad abimehed hirmudest ja muudest negatiivsetest emotsioonidest vabanemisel. Gongihelide maailma sukeldudes hajuvad igapäevaelu mured ja probleemid, luues meeldiva puhkehetke.
Gongi helid mõjutavad aju, viies selle alfa- ja teetalainete seisundisse, mis omakorda toetab loovuse kasvu ja tugevdab immuunsüsteemi. Meie mõtted, tunded, emotsioonid, sõnad ja teod on samuti vibratsioonid, mida me endast välja kiirgame. Gongihelide abil on võimalik neid vibratsioone korrastada, muuta ja tasakaalustada.

Inimesed, kes on osalenud gongimeditatsioonidel ja -tseremooniatel, jagavad tihti tagasisidet, et nad tunnevad end pärast seanssi puhanuna, värskendatuna ja inspiratsioonirohkena. Nad kogevad uusi lahendusi probleemidele, leiavad vastuseid küsimustele ning kogevad sisemist rahu, rõõmu, õndsust ja loovusepuhanguid.

Toimumise koht ja -aeg: Gustavi Maja Rakveres Pikk 28 (hoovimaja) 6.aprill kell 19-21 Uksed avame kell 18.30

Tasakaalupanus: 25.- EUR Tasumine kohapeal sularahas

Palun registreeru gongirännakule kuna kohtade arv on piiratud hiljemalt 4.04 tel 553 5871, e-post: gustavimaja@gmail.com

Lisainfo: Riietu mugavalt ja võta kaasa veepudel ning märkmik ja kirjutusvahend.
Helirännak toimub lamades, olemas on matid ja pleedid aga kui
soovid, võta kaasa oma pleed, matt, padi, lambanahk vm, et saaksid ennast gongirännakul tunda mugavalt!

💚💚Oled väga oodatud💚💚

Jane endast:
Olen käinud julgelt oma hingetee rada kogu oma elu. Sügavaid siserännakuid hakkasin otsima paar aastat tagasi ja tänaseks tean, et minu kutse on kohalolu praktiseerimine ja hingega elamise inspireerimine. Maagia märkamine enda ümber, on samuti minu suur südamesäde.
Olen suurema osa oma elust ka laulnud, millest viimased paar aastat ka erinevatel koosviibmistel üles astunud. Mulle meeldib mängulisus, julgus ja usaldus ning hea tahe. Kõik eelneva kokku pannes, jääb lihtsalt loomine hetkes!

Gustavi maja

Pikk 28, Rakvere, 44307 Lääne-Viru maakond + Google Map