Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Armastajate mänguline Gongiõhtu

14. veebruar @ 21:00 23:30

✨14. veebruar kutsume Sind mängulisele gongiõhtule, mille võtmesõnad on armastav mäng ja lähedus/intiimsus.
Selle õhtu kogemused on erakordsed, sest õrnu ja sügavaid praktikaid saadab gong.

Gong on püha ja vanim instrument maailmas, mis on tuntud oma müstilise heli ja rikkalike ülemhelide poolest. Gong on ka lõdvestav ning vabastav, mis võimaldab väga sügavalt ühenduda iseendaga ja teineteisega.

Loome gongi helilainete ja erinevate harjutuste ja meditatsioonidega hoitud ruumi, kus süda räägib südamega. Haavatavuses, õrnuses ja ekstaasis siseneme läheduse/intiimsuse maailma.

Mängime energiatega, paneme liikuma keha, armastame oma maisust ja jumalikkust, lubame gongihelidel kõike seda võimendada ja viia meid ekstaatiliste, sügavate seisunditeni.

Sündmus on sobilik kõigile, kelles on uudishimu iseenda ja maailma vastu, avatust ja soovi kogeda tõelist lähedust/intiimsust eelarvamuste, maskide või tagamõteteta. Lubada lähedust, mida oma hinges igatsed.

Oled oodatud tulema üksi, sõpradega või paarina. Paarina võid teha kõiki harjutusi koos, kui soovid selle õhtu pühendada sügava intiimsuse loomiseks teineteisega.

Sündmus sisaldab füüsilist kontakti, hella puudutust teiste osalejatega. Praktikad võimaldavad valida igal ühel oma piirid harjutuste intensiivsuse või puudutuse intiimsuse osas, loome selleks hoitud ruumi. Sündmus ei sisalda alastust.

Ruumi loovad Kristiina Saul ja Andres Põhjala.

Andres avab ja hoiab ruumi gongidega, meisterlikult võimendades energiaid ja luues juhendatud meditatiivseid seisundeid.

Kristiina toob ruumi mängulisi aga ka sügavalt puudutavaid praktikaid erinevatest traditsioonidest sh tantrast.

🌹 Kuupäev: 14.02.2024
🌹 Aeg: 19.00-22.00
🌹 Toimumiskoht: Studio MindZ, Telliskivi 57, Tallinn.
🌹 OSALUS: 35 eurot või paarile/sõpradele: 2 inimest 60 eurot. Koha tagab ettemaks 20 eurot inimese kohta.
🌹Registreerumine: kristiinale@yahoo.com

Kohtumiseni!
Kristiina ja Andres